Dewalt DWHT0-10313 Taskuveitsi Taitettava
Dewalt DWHT0-10313 Taskuveitsi Taitettava osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 12,85 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Dewalt DWHT0-10313 veitsiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 12,85 € | 22,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt Folding knife 82 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 21,31 € | 27,30 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Dewalt DWHT0-10313 Taskuveitsi TaitettavaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 27,30 € | 29,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi DeWalt DWHT0-10313; 80 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 29,00 € | 36,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
12,85 €
21,31 €
27,30 €
29,00 €
Dewalt DWHT0-10313 Taskuveitsi Taitettava
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 3253560103132 |
Valmistaja | Dewalt |
Hintakehitys
Korkein hinta
29,00 €
Keskihinta
22,62 €
Alin hinta
12,85 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.