Levyleikkuri Fiskars Power Gear Aviation Bulldog 1027212
Levyleikkuri Fiskars Power Gear Aviation Bulldog 1027212 osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 23,57 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars PowerGear-ilmailusakset bulldogNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 23,57 € | 30,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Levyleikkuri Fiskars Power Gear Aviation Bulldog 1027212Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 27,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars PowerGear Bulldog LevyleikkuriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 49,80 € | 51,79 € | Katso tuotetta ▸ |
23,57 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
27,00 €
49,80 €
Levyleikkuri Fiskars Power Gear Aviation Bulldog 1027212
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501701305 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,80 €
Keskihinta
33,46 €
Alin hinta
23,57 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.