Liimauspuristin
Liimauspuristin osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 9,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bessey LM liimauspuristinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
9,90 € | 14,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Magnum PVC 120mm liimauspuristinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
20,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Magnum PVS 80mm liimauspuristinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
22,90 € | 27,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puristin Bessey LM30/5; 300 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | nan | 13,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Liimauspuristin 300mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 14,40 € | 20,30 € | Katso tuotetta ▸ |
9,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 25,80 €
20,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 27,80 €
22,90 €
13,00 €
14,40 €
Liimauspuristin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4008158005607, 4008158005485, 4008158004723 |
Hintakehitys
Korkein hinta
22,90 €
Keskihinta
16,22 €
Alin hinta
9,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.