Mora 546 rosteripuukko sormisuojalla
Mora 546 rosteripuukko sormisuojalla osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Jobbi.lv hintaan 4,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Mora 546 veitsi 230770109Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10-15 päivää | 4,78 € | 14,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Morakniv Basic 546 Puukko 91 mm, ruostumatonta terästäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 6,40 € | 8,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Mora 546 rosteri puukkoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
6,90 € | 11,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Puukko, MoraNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 8,50 € | 13,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Veitsi Morakniv MORA Basic 546; 206 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 11,00 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ |
4,78 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 8,39 €
6,40 €
6,90 €
8,50 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
11,00 €
Mora 546 rosteripuukko sormisuojalla
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
11,00 €
Keskihinta
7,52 €
Alin hinta
4,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.