Pihdit Bahco 2427_S-200; 200 mm
Pihdit Bahco 2427_S-200; 200 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 41,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bahco 0033027 KärkipihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 41,00 € | 42,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BAHCO Pitkä nenäpihditNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 43,54 € | 50,53 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pihdit Bahco 2427_S-200; 200 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 57,00 € | 64,90 € | Katso tuotetta ▸ |
41,00 €
43,54 €
57,00 €
Pihdit Bahco 2427_S-200; 200 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7314150033027 |
Valmistaja | Bahco |
Hintakehitys
Korkein hinta
57,00 €
Keskihinta
47,18 €
Alin hinta
41,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.