Torx-kärjet
Torx-kärjet osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Nettimyynti.fi hintaan 2,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Kärki titan 30 TorxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 2,50 € | 9,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärki titan 40 TorxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2,50 € | 9,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kärki titan 27 TorxNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2,50 € | 9,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Torx kärki titanNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 2,50 € | 9,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Magnum 70mm torx ruuvauskärkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
3,50 € | 8,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Magnum 90mm torx ruuvauskärkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
3,90 € | 8,80 € | Katso tuotetta ▸ |
2,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 9,40 €
2,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 9,40 €
2,50 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 9,40 €
2,50 €
Torx-kärjet
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
3,90 €
Keskihinta
2,90 €
Alin hinta
2,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.