Veitsi Fiskars CarbonMax 1027228; 25 mm
Veitsi Fiskars CarbonMax 1027228; 25 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 20,01 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars carbonmax snap off knives 25mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 20,01 € | 27,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Fiskars CarbonMax 1027228; 25 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 21,00 € | 28,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars CarbonMax Katkoteräveitsi 25 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 27,00 € | 28,99 € | Katso tuotetta ▸ |
20,01 €
Toimitusaika 4 päivää
Hinta toimituskuluineen 28,90 €
21,00 €
27,00 €
Veitsi Fiskars CarbonMax 1027228; 25 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501701466 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
27,00 €
Keskihinta
22,67 €
Alin hinta
20,01 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.