Veitsi Stanley; 9 mm
Veitsi Stanley; 9 mm osastosta Käsityökalut nyt edullisimmin kaupasta Staypro hintaan 6,30 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
STANLEY 0-10-095 Katkoteräveitsi 9 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 6,30 € | 8,29 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Veitsi, vaihdettavat terät Stanley; 9 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 päivää | 7,90 € | 15,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Stanley INTERLOCK SNAP OFF BLADE KNIFE - 9 MMNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 8,11 € | 14,10 € | Katso tuotetta ▸ |
6,30 €
Toimitusaika 3 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,80 €
7,90 €
8,11 €
Veitsi Stanley; 9 mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHintakehitys
Korkein hinta
8,11 €
Keskihinta
7,44 €
Alin hinta
6,30 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.