Fiskars Hard Face, kattila 5 L / 26 cm
Fiskars Hard Face, kattila 5 L / 26 cm osastosta Kattilat, padat, paistinpannut ja vuoat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 68,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Fiskars Hard Face casserole 5 L / 26 cm with lidNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 68,50 € | 75,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars - Hard Face Kattila 5 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 72,35 € | 72,35 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Face kannellinen pata 5 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 76,00 € | 81,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Face -pata, 5 litraaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 89,00 € | 89,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Fiskars Hard Face -kattila, 5 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 89,95 € | 89,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Fiskars Hard Face -kattila, 5 LNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 89,99 € | 94,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Kattila Fiskars Hard Face 1052228; 5lNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 4 päivää | 95,00 € | 95,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Pata 5 l/26 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
119,00 € | 124,20 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 75,49 €
68,50 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 72,35 €
72,35 €
76,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 89,00 €
89,00 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 89,95 €
89,95 €
89,99 €
95,00 €
119,00 €
Fiskars Hard Face, kattila 5 L / 26 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6411501702456 |
Valmistaja | Fiskars |
Hintakehitys
Korkein hinta
119,00 €
Keskihinta
87,47 €
Alin hinta
68,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.