Focus Outlook 20-60x80 WP, kaukoputki
Focus Outlook 20-60x80 WP, kaukoputki osastosta Kiikarit, kaukoputket ja etäisyysmittarit nyt edullisimmin kaupasta Karkkainen.com hintaan 289,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Focus Outlook 20-60x80 WP kaukoputkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 289,00 € | 292,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Focus Outlook 20-60x80 WP kaukoputkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
289,00 € | 293,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Focus Outlook WP kaukoputki, 20-60x80Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
379,95 € | 379,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Focus Outlook 20-60x80 WP -kaukoputkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 379,99 € | 384,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
289,00 €
379,95 €
379,99 €
Focus Outlook 20-60x80 WP, kaukoputki
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 7391879047948 |
Valmistaja | Focus |
Mitat | |
Leveys | 165 mm |
Korkeus | 96 mm |
Syvyys | 400 mm |
Paino | 1 280 g |
Valmistajan tuotesivu | https://www.focusnordic.fi/tuotteet/kiikarit/kaukoputket/luontokaukoputket/focus-outlook-20-60x80-wp/ |
Ominaisuudet | Roiskevesitiivis |
Hintakehitys
Korkein hinta
379,99 €
Keskihinta
334,49 €
Alin hinta
289,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.