Corsair LL140 RGB (140mm), kotelotuuletin
Corsair LL140 RGB (140mm), kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 35,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Corsair LL140 RGB LED 140 mm PWM Fan -tuuletin, 140 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6 päivää | 35,99 € | 40,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair Ll140 Rgb 140 MmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 37,82 € | 43,81 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair LL140 RGB kaksinkertainen valo - Kotelotuuletin - 140mm - Musta RGB LED valolla - 25 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 40,68 € | 47,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Corsair LL140, RGB, PWM, 140mm -kotelotuuletin, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 42,90 € | 47,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
CORSAIR Fan LL140 RGB 120mm Dual Light (CO-9050073-WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 22.5.2024 | 46,90 € | 51,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
CORSAIR Fan LL140 RGB 120mm 2 pack (CO-9050074-WW)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 15.5.2024 | 101,70 € | 106,60 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 6 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,89 €
35,99 €
37,82 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,67 €
40,68 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 47,80 €
42,90 €
Toimitusaika saatavilla 22.5.2024
Hinta toimituskuluineen 51,80 €
46,90 €
Toimitusaika saatavilla 15.5.2024
Hinta toimituskuluineen 106,60 €
101,70 €
Corsair LL140 RGB (140mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0843591032445, 2050004284010, 0843591032452 |
Valmistaja | Corsair |
Valmistajan tuotesivu | http://www.corsair.com/en-gb/ll140-rgb-140mm-dual-light-loop-rgb-led-pwm-fan-single-pack |
Mitat | |
Korkeus | 140 mm |
Leveys | 140 mm |
Syvyys | 25 mm |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | musta/RGB |
Hintakehitys
Korkein hinta
101,70 €
Keskihinta
51,00 €
Alin hinta
35,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.