Lian Li LANCOOL II Mesh C Performance, kotelo
Lian Li LANCOOL II Mesh C Performance, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 108,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Lian Li LANCOOL II Mesh C Performance, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 108,90 € | 108,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li LANCOOL II Mesh C Performance ATX-kotelo ikkunalla, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15 päivää | 108,99 € | 113,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian Li Lancool II Mesh C Performance Midi-ATX -kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 109,00 € | 113,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Lian-li Lancool Ii Mesh Performance MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 109,74 € | 115,73 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Lian Li LANCOOL II Mesh Performance - Musta - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 117,59 € | 117,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 108,90 €
108,90 €
Toimitusaika 15 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,89 €
108,99 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 113,90 €
109,00 €
109,74 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 117,59 €
117,59 €
Lian Li LANCOOL II Mesh C Performance, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4718466010865 |
Valmistaja | Lian Li |
Valmistajan tuotesivu | https://lian-li.com/product/lancool-ii-mesh/ |
Mitat | |
Korkeus | 494 mm |
Leveys | 229 mm |
Syvyys | 478 mm |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 384 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
EATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Virtalähteen enimmäispituus | 210 mm |
Väri | musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
117,59 €
Keskihinta
110,84 €
Alin hinta
108,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.