DeepCool MACUBE 110
DeepCool MACUBE 110 osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 48,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Deepcool MACUBE 110 - miditornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 48,90 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deepcool MACUBE 110 WH - miditornikotelo, ikkunalla, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool MACUBE 110 - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 16 päivää | 49,02 € | 56,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool MACUBE 110 WH - Kotelot - Miditower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 35 päivää | 56,57 € | 63,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool MACUBE 110, ikkunallinen mATX-kotelo, valkoinen/musta (Tarjous! Norm. 62,90€) + Paahdetut hinnat!Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 49,90 € | 49,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool MACUBE 110, ikkunallinen mATX-kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | heti saatavilla | 57,90 € | 57,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,80 €
48,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
Toimitusaika 16 päivää
Hinta toimituskuluineen 56,01 €
49,02 €
Toimitusaika 35 päivää
Hinta toimituskuluineen 63,56 €
56,57 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 49,90 €
49,90 €
Toimitusaika heti saatavilla
Hinta toimituskuluineen 57,90 €
57,90 €
DeepCool MACUBE 110
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6933412714392, 6933412714385, 6933412714392, 6933412714385 |
Valmistaja | Deepcool |
Valmistajan tuotesivu | https://www.deepcool.com/product/case/2020-07/9_13402.shtml |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 225 mm |
Korkeus | 431 mm |
Syvyys | 400 mm |
Paino | 6 200 g |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | Micro-ATX |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
Tyyppi | Minitorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 320 mm |
Väri | Musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,90 €
Keskihinta
53,70 €
Alin hinta
48,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.