DeepCool MATREXX 40 3FS, kotelo
DeepCool MATREXX 40 3FS, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 51,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
DeepCool MATREXX 40 3FS, ikkunallinen mATX-kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tulossa | 51,00 € | 51,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool MATREXX 40 3FS Micro-ATX-kotelo ikkunallaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 59 päivää | 51,00 € | 55,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
DeepCool MATREXX 40 3FS - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 54,62 € | 61,61 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Deepcool MATREXX 40 3FS - Micro-tornikotelo, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 54,90 € | 59,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika tulossa
Hinta toimituskuluineen 51,00 €
51,00 €
Toimitusaika 59 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,90 €
51,00 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,61 €
54,62 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,80 €
54,90 €
DeepCool MATREXX 40 3FS, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 6933412714569, 6933412714552 |
Valmistaja | Deepcool |
Valmistajan tuotesivu | https://www.deepcool.com/product/case/2020-12/9_14151.shtml |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 215 mm |
Korkeus | 431 mm |
Syvyys | 400 mm |
Paino | 5 520 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
Tuetut emolevyt | Micro-ATX |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
Virtalähteen enimmäispituus | 160 mm |
Väri | musta |
Hintakehitys
Korkein hinta
54,90 €
Keskihinta
52,88 €
Alin hinta
51,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.