Noctua NF-A8 5V PWM (80mm), kotelotuuletin
Noctua NF-A8 5V PWM (80mm), kotelotuuletin osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 19,32 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Noctua NF-A8 5 voltin PWM - Kotelotuuletin - 80mm - Ruskea - 18 dBANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 19,32 € | 26,31 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-A8 5V PWM Premium, 80mm -tuuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 20,90 € | 25,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Noctua NF-A8 PWM chromax.black.swap, 80mm -kotelotuuletinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 24,90 € | 29,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 13 päivää
Hinta toimituskuluineen 26,31 €
19,32 €
20,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 29,80 €
24,90 €
Noctua NF-A8 5V PWM (80mm), kotelotuuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 9010018100310, 9010018100495 |
Valmistaja | Noctua |
Valmistajan tuotesivu | https://noctua.at/en/nf-a8-5v-pwm |
Mitat | |
Korkeus | 80 mm |
Leveys | 80 mm |
Syvyys | 25 mm |
Tyyppi | Kotelotuuletin |
Väri | ruskea |
Hintakehitys
Korkein hinta
24,90 €
Keskihinta
21,71 €
Alin hinta
19,32 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.