Phanteks Enthoo EVOLV mATX Tempered Glass, kotelo
Phanteks Enthoo EVOLV mATX Tempered Glass, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 139,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Phanteks Enthoo EVOLV mATX Tempered Glass, ikkunallinen mATX -mikrotornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-8 päivää | 139,90 € | 139,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo EVOLV mATX Tempered Glass, ikkunallinen mATX -mikrotornikotelo, hopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 139,90 € | 139,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo EVOLV mATX Case. Tempered Glass. BlackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 139,90 € | 144,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Phanteks Enthoo EVOLV mATX Tempered Glass - Galaxy Hopea - Kotelot - Minitower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 163,54 € | 163,54 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5-8 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,90 €
139,90 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 139,90 €
139,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,80 €
139,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 163,54 €
163,54 €
Phanteks Enthoo EVOLV mATX Tempered Glass, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 0886523300298 |
Valmistaja | Phanteks |
Valmistajan tuotesivu | http://www.phanteks.com/Enthoo-Evolv-mATX-TemperedGlass.html |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 2 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 230 mm |
Korkeus | 450 mm |
Syvyys | 400 mm |
Paino | 9 000 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 319 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 192 mm |
Tyyppi | Minitorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 216 mm |
Väri | musta, valkoinen, harmaa |
Hintakehitys
Korkein hinta
163,54 €
Keskihinta
145,81 €
Alin hinta
139,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.