SilverStone FARA B1, kotelo
SilverStone FARA B1, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 74,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SilverStone FARA B1, ikkunallinen ATX-miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15-25 päivää | 74,00 € | 74,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone FARA B1 PRO, ikkunallinen miditornikotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15-25 päivää | 89,90 € | 89,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone FARA B1 - Kotelot - Tower - LäpinäkyväNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 78,96 € | 85,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone FARA B1 Pro - Kotelot - Tower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 95,51 € | 102,50 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 15-25 päivää
Hinta toimituskuluineen 74,00 €
74,00 €
Toimitusaika 15-25 päivää
Hinta toimituskuluineen 89,90 €
89,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 85,95 €
78,96 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 102,50 €
95,51 €
SilverStone FARA B1, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Silverstone |
Valmistajan tuotesivu | https://www.silverstonetek.com/product.php?pid=886&area=en |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 4 |
3.5":n laitepaikkoja | 1 |
Mitat | |
Leveys | 207 mm |
Korkeus | 446 mm |
Syvyys | 401 mm |
Paino | 5 750 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 322 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | |
ATX | On |
ITX | On |
Micro-ATX | On |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 165 mm |
Tyyppi | Miditorni |
Virtalähteen enimmäispituus | 160 mm |
Väri | Black |
EAN-koodi | 4710007229613, 4710679811345 |
Hintakehitys
Korkein hinta
95,51 €
Keskihinta
84,59 €
Alin hinta
74,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.