SilverStone Raven RVZ03-ARGB, kotelo
SilverStone Raven RVZ03-ARGB, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 129,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SilverStone RVZ03-ARGB Raven, Mini-ITX -kotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 129,90 € | 129,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone RVZ03-ARGB Raven, Mini-ITX -kotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | ei vahvistettu | 139,90 € | 139,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone Mustarastas RVZ03-ARGB - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 139,41 € | 139,41 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone Mustarastas RVZ03-ARGB - Kotelot - Tower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 161,07 € | 161,07 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 129,90 €
129,90 €
Toimitusaika ei vahvistettu
Hinta toimituskuluineen 139,90 €
139,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 139,41 €
139,41 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 161,07 €
161,07 €
SilverStone Raven RVZ03-ARGB, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | SilverStone |
Valmistajan tuotesivu | https://www.silverstonetek.com/raven/products/index.php?model=RVZ03-ARGB&area=en&top=C |
Laitepaikat | 4 |
Mitat | |
Leveys | 382 mm |
Korkeus | 105 mm |
Syvyys | 350 mm |
Paino | 4 050 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 330 mm |
Tuetut emolevyt | ITX |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 83 mm |
Tyyppi | SFF |
Virtalähteen enimmäispituus | 150 mm |
Väri | musta, valkoinen |
EAN-koodi | 4710007226421, 4710007226773 |
Hintakehitys
Korkein hinta
161,07 €
Keskihinta
142,57 €
Alin hinta
129,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.