SilverStone SUGO 16, kotelo
SilverStone SUGO 16, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Jimm's PC-Store hintaan 92,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SilverStone SUGO 16, Mini-ITX -kuutiokotelo, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15-25 päivää | 92,90 € | 92,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone SUGO 16, Mini-ITX -kuutiokotelo, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 15-25 päivää | 94,90 € | 94,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone SUGO SG16 - Kotelot - Miditower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 93,06 € | 100,05 € | Katso tuotetta ▸ | ||
SilverStone SUGO 16 - Kotelot - Tower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 107,19 € | 107,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 15-25 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,90 €
92,90 €
Toimitusaika 15-25 päivää
Hinta toimituskuluineen 94,90 €
94,90 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,05 €
93,06 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 107,19 €
107,19 €
SilverStone SUGO 16, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4710679814810, 4710679814803 |
Valmistaja | SilverStone |
Valmistajan tuotesivu | https://www.silverstonetek.com/product.php?pid=1021&area=en |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 1 |
3.5":n laitepaikkoja | 1 |
Mitat | |
Leveys | 200 mm |
Korkeus | 232 mm |
Syvyys | 280 mm |
Paino | 2 660 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 275 mm |
Tuetut emolevyt | ITX |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 172 mm |
Virtalähteen enimmäispituus | 220 mm |
Väri | musta, valkoinen |
Hintakehitys
Korkein hinta
107,19 €
Keskihinta
97,01 €
Alin hinta
92,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.