Thermaltake AH T200 Snow Micro Chassis, kotelo
Thermaltake AH T200 Snow Micro Chassis, kotelo osastosta Kotelot ja kotelotuulettimet nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 145,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Thermaltake AH T200 - Micro-tornikotelo, ikkunalla, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 145,90 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake AH T200 Snow - Micro-tornikotelo, ikkunalla, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 159,90 € | 164,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake AH - Kotelot - Tower - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 150,80 € | 150,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Thermaltake AH - Kotelot - Tower - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 155,15 € | 155,15 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 150,80 €
145,90 €
Toimitusaika 7-14 päivää
Hinta toimituskuluineen 164,80 €
159,90 €
150,80 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 155,15 €
155,15 €
Thermaltake AH T200 Snow Micro Chassis, kotelo
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4713227525749, 4713227525732 |
Valmistaja | Thermaltake |
Valmistajan tuotesivu | https://www.thermaltake.com/ah-t200-snow-micro-chassis.html |
Laitepaikat | |
2,5":n laitepaikkoja | 3 |
3.5":n laitepaikkoja | 2 |
Mitat | |
Leveys | 282 mm |
Korkeus | 444,2 mm |
Syvyys | 551,5 mm |
Paino | 10 800 g |
Näytönohjaimen enimmäispituus | 320 mm |
Sivuikkuna | On |
Tuetut emolevyt | Micro-ATX |
Virtalähteen enimmäispituus | 180 mm |
Väri | White |
Tuulettimen enimmäiskorkeus | 150 mm |
Tyyppi | Minitorni |
Hintakehitys
Korkein hinta
159,90 €
Keskihinta
152,94 €
Alin hinta
145,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.