Leifheit Pyykinkuivausteline Rollfix Triple 150
Leifheit Pyykinkuivausteline Rollfix Triple 150 osastosta Kuivaustelineet nyt edullisimmin kaupasta Coolshop.fi hintaan 36,95 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Leifheit - Drying rack Rollfix Triple 150 (258718)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 36,95 € | 40,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
LEIFHEIT RollfixNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 11 päivää | 41,29 € | 48,28 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leifheit Rollfix 150 Triple pyykkiteline 258718Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 49,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 40,90 €
36,95 €
41,29 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,90 €
49,00 €
Leifheit Pyykinkuivausteline Rollfix Triple 150
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4006501831071 |
Valmistaja | LEIFHEIT |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,00 €
Keskihinta
42,41 €
Alin hinta
36,95 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.