Gymstick Lifting Bar, levytanko 10 kg
Kromipinnoitettu 10kg terästanko voimaharjoitteluun. Soveltuu käytettäväksi 31mm levypainojen kanssa. Sisältää: tangon ja 2kpl jousilukkoja. Maksimikapasiteetti: 150kg. Tangon pituus: 180cm. Tangon halkaisija: 30mm.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Tanko Lifting Bar 10 kg, LevytangotNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 44,00 € | 53,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick LIFTING BAR -levytanko, 10 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
44,99 € | 51,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick LIFTING BAR -levytanko, 10 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä keskiviikko - perjantai | 44,99 € | 56,44 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick 10 kg levytankoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 88,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,90 €
44,00 €
44,99 €
Toimitusaika perillä keskiviikko - perjantai
Hinta toimituskuluineen 56,44 €
44,99 €
49,90 €
Gymstick Lifting Bar, levytanko 10 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaKromipinnoitettu 10kg terästanko voimaharjoitteluun. Soveltuu käytettäväksi 31mm levypainojen kanssa. Sisältää: tangon ja 2kpl jousilukkoja. Maksimikapasiteetti: 150kg. Tangon pituus: 180cm. Tangon halkaisija: 30mm.
Valmistajan tuotesivu | https://www.gymstick.fi/10kg-lifting-bar-lb-10.html |
EAN-koodi | 6430062510546 |
Valmistaja | Gymstick |
Hintakehitys
Korkein hinta
49,90 €
Keskihinta
45,97 €
Alin hinta
44,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.