Käsipainot, 2 x 10 kg
Käsipainot, 2 x 10 kg osastosta Kuntokeskukset, penkit sekä painot nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 31,91 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gymstick Aktiivinen 10 kg:n vinyyli käsipainosettiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 31,91 € | 38,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Pro PU käsipainot 2 x 10kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 12 päivää | 84,80 € | 101,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hex Käsipainot 9 kg (PARI), FitNordNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 55,90 € | 61,39 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hex Käsipainot 10 kg (PARI) SveltusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 81,90 € | 88,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Käsipaino PU 2-pak, Käsipainot kumiset, 10 kgNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 10 päivää | 99,00 € | 108,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,90 €
31,91 €
Toimitusaika 12 päivää
Hinta toimituskuluineen 101,80 €
84,80 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,39 €
55,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 88,89 €
81,90 €
Toimitusaika 2 - 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 108,90 €
99,00 €
Käsipainot, 2 x 10 kg
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 4741612001813, 6430062511284, 4741612005477, 7832049017496, 5907640842319, 0692232587932 |
Hintakehitys
Korkein hinta
99,00 €
Keskihinta
70,70 €
Alin hinta
31,91 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.