Säädettävä vinopenkki
Säädettävä vinopenkki osastosta Kuntokeskukset, penkit sekä painot nyt edullisimmin kaupasta Kuntokauppa hintaan 149,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Säädettävä vinopenkki, FitNordNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 149,00 € | 154,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Säädettävä vinopenkki PRO, FitNordNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 279,00 € | 286,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Säädettävä vinopenkki Body-SolidNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 289,00 € | 295,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Säädettävä vinopenkki ammattikäyttöön, GymstickNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 399,00 € | 415,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Säädettävä penkki ProNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 13 päivää | 367,86 € | 367,86 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Adjustable Bench Pro., PenkitNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 398,99 € | 408,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gymstick Adjustable Pro penkkiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
449,00 € | 488,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
149,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 286,99 €
279,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 295,99 €
289,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 415,90 €
399,00 €
367,86 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 408,89 €
398,99 €
449,00 €
Säädettävä vinopenkki
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gymstick |
EAN-koodi | 6430070954394, 6430062514025, 0638448001558 |
Hintakehitys
Korkein hinta
449,00 €
Keskihinta
333,12 €
Alin hinta
149,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.