Omron Gentle Temp 510/520/521, korvakuumemittarin suojus 40 kpl
Omron Gentle Temp 510/520/521, korvakuumemittarin suojus 40 kpl osastosta Kuumemittarit nyt edullisimmin kaupasta Shopping4net.fi hintaan 8,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Omron termometerskydd 520 & 521 40 st 40Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 8,90 € | 13,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Omron korvakuumemittarin suojus 40 kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
12,90 € | 17,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Omron Gentle Temp 520/521 korvakuumemittarin suojus 40kplNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 13,95 € | 18,90 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 13,80 €
8,90 €
12,90 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 18,90 €
13,95 €
Omron Gentle Temp 510/520/521, korvakuumemittarin suojus 40 kpl
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Omron |
Hintakehitys
Korkein hinta
13,95 €
Keskihinta
11,92 €
Alin hinta
8,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.