Gembird MUSG-001, langallinen pelihiiri
Gembird MUSG-001, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 8,50 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Gembird MUSG-001-G - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 8,50 € | 15,49 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gembird MUSG-001 - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - SininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 8,51 € | 15,50 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gembird MUSG-001 - Hiiri - Optinen - 6 painiketta - PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 10,60 € | 17,59 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,49 €
8,50 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,50 €
8,51 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,59 €
10,60 €
Gembird MUSG-001, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Gembird |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 2 400 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | http://gembird.nl/item.aspx?id=8190 |
EAN-koodi | 4056572670819 |
Hintakehitys
Korkein hinta
10,60 €
Keskihinta
9,20 €
Alin hinta
8,50 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.