HyperX Pulsefire Raid RGB, langallinen pelihiiri
HyperX Pulsefire Raid RGB, langallinen pelihiiri osastosta Langalliset hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 47,69 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HyperX Pulsefire Raid -pelaaminen - Hiiri - 11 painiketta - Musta RGB-valollaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 47,69 € | 54,68 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HyperX Pulsefire Raid -pelihiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hyperx Pulsefire Raid PelihiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
69,90 € | 74,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,68 €
47,69 €
69,90 €
HyperX Pulsefire Raid RGB, langallinen pelihiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Kingston |
Yhteys | Langallinen |
DPI | 16 000 |
Ominaisuudet | |
Nappula | 11 lkm |
Rulla | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.hyperxgaming.com/us/mice/pulsefire-raid-programmable-gaming-mouse |
Mitat | |
Leveys | 71 mm |
Korkeus | 41,5 mm |
Syvyys | 127,8 mm |
Paino | 125 g |
Optinen | On |
EAN-koodi | 0740617286717, 0196188049549 |
Hintakehitys
Korkein hinta
69,90 €
Keskihinta
62,50 €
Alin hinta
47,69 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.