HP Z5000 Bluetooth Mouse, langaton hiiri
HP Z5000 Bluetooth Mouse, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 29,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
HP Z5000 Pike Silver BT MouseNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7-14 päivää | 29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Z5000 Wireless -langaton hiiri, ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Langaton Bluetooth-hiiri Z5000 / E5C13AA - Hiiri - 3 painiketta - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 41,03 € | 48,02 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HP Langaton hiiri Z5000 Bluetooth / 2HW67AA - Hiiri - 3 painiketta - HopeaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 150 päivää | 166,87 € | 166,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hewlett Packard – HP Z5000 Bluetooth Mouse (E5C13AA#ABB)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 50,10 € | 55,00 € | Katso tuotetta ▸ |
29,90 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,02 €
41,03 €
Toimitusaika 150 päivää
Hinta toimituskuluineen 166,87 €
166,87 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 55,00 €
50,10 €
HP Z5000 Bluetooth Mouse, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | HP |
EAN-koodi | 0887758646267, 0191628429967, 5711783932819, 5706998288622, 0196068897000 |
Yhteys | Langaton |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
OS X 10.3 Panther | On |
OS X 10.4 Tiger | On |
Mac OS X 10.5 | On |
Windows 2000 | On |
Windows Vista | On |
Mac OS X 10.6 | On |
Windows XP | On |
Windows 7 | On |
Windows ME | On |
Windows 98 | On |
Mac OS X 10.7 | On |
Mac OS X 10.8 | On |
Windows 8 | On |
Windows 8.1 | On |
Liitäntä | Bluetooth |
Valmistajan tuotesivu | http://www.shopping.hp.com/en_US/home-office/-/products/Accessories/Mice-and-Keyboards/E5C13AA?HP-Z5000-Bluetooth-Wireless-Mouse |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 25 mm |
Syvyys | 102 mm |
Paino | 44 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
Takuu | 12kk |
Hintakehitys
Korkein hinta
166,87 €
Keskihinta
69,56 €
Alin hinta
29,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.