Speedlink Ceptica, langaton hiiri
Speedlink Ceptica, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 5,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Speedlink Ceptica -langaton hiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 5,90 € | 10,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speedlink Ceptica -langaton hiiri, Musta/PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 7,90 € | 12,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speed-Link SPEEDLINK Ceptica - Hiiri - 3 painiketta - PunainenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 8,02 € | 15,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speed-Link SPEEDLINK Ceptica - Hiiri - 3 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 8,02 € | 15,01 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speedlink - CEPTICA Mouse - Wireless, black-redNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 10,95 € | 14,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Speedlink - CEPTICA Mouse - Wireless, blackNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 11,50 € | 15,45 € | Katso tuotetta ▸ |
5,90 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 12,80 €
7,90 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,01 €
8,02 €
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,01 €
8,02 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 14,90 €
10,95 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,45 €
11,50 €
Speedlink Ceptica, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Speedlink, Speed-Link |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 600 |
Liitäntä | USB |
Paristo | 1 × 1,5V AA |
Valmistajan tuotesivu | https://www.speedlink.com/en/Computer-Office/CEPTICA-MOUSE-WIRELESS-USB-BLACK.html?listtype=search&searchparam=ceptica |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 37 mm |
Syvyys | 100 mm |
Paino | 80 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 3 lkm |
Rulla | On |
EAN-koodi | 4027301589788, 4027301310252 |
Hintakehitys
Korkein hinta
11,50 €
Keskihinta
8,72 €
Alin hinta
5,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.