Trust Ozaa Rechargeable Wireless, langaton hiiri
Trust Ozaa Rechargeable Wireless, langaton hiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 36,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trust Ozaa - Hiiri - 6 painiketta - ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 36,44 € | 43,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Ozaa - Hiiri - 6 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 42,99 € | 49,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Ozaa langaton ladattava hiiri mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 37,99 € | 42,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Ozaa -langaton hiiri, MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 53,90 € | 58,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 43,43 €
36,44 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 49,98 €
42,99 €
Toimitusaika 1 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 42,98 €
37,99 €
53,90 €
Trust Ozaa Rechargeable Wireless, langaton hiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Trust |
Yhteys | Langaton |
DPI | 2 400 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | USB |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/23812-ozaa-rechargeable-wireless-mouse-black |
Mitat | |
Leveys | 77 mm |
Korkeus | 46 mm |
Syvyys | 118 mm |
Paino | 122 g |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8713439238129, 8713439240344, 8713439240351 |
Hintakehitys
Korkein hinta
53,90 €
Keskihinta
42,83 €
Alin hinta
36,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.