Trust Verro Ergonomic Wireless, langaton pystyhiiri
Trust Verro Ergonomic Wireless, langaton pystyhiiri osastosta Langattomat hiiret nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 28,59 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Trust Verro Ergonomic Wireless Mouse - Vertical mouse - Optinen - 6 painiketta - MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 28,59 € | 35,58 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Verro Langaton 1,600dpi Pystyhiiri MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 29,76 € | 35,75 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Verro Ergo -langaton pystyhiiri, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-4 päivää | 43,90 € | 48,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Trust Verro Wireless Ergo Mouse -langaton pystyhiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 56,99 € | 61,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Trust Verro Wireless Ergo Mouse -langaton pystyhiiriNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä tiistai - torstai | 57,95 € | 62,45 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 9 päivää
Hinta toimituskuluineen 35,58 €
28,59 €
29,76 €
Toimitusaika 2-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,80 €
43,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 61,89 €
56,99 €
Toimitusaika perillä tiistai - torstai
Hinta toimituskuluineen 62,45 €
57,95 €
Trust Verro Ergonomic Wireless, langaton pystyhiiri
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Trust |
Yhteys | Langaton |
DPI | 1 600 |
Yhteensopivat käyttöjärjestelmät | |
Windows 7 | On |
Windows 8 | On |
OS X | On |
Windows 10 | On |
Liitäntä | USB |
Paristo | 1 x AA |
Ominaisuudet | |
Nappula | 6 lkm |
Rulla | On |
Valmistajan tuotesivu | https://www.trust.com/en/product/23507-verro-ergonomic-wireless-mouse |
Mitat | |
Leveys | 74 mm |
Korkeus | 68 mm |
Syvyys | 137 mm |
Paino | 115 g |
Optinen | On |
Takuu | 24 kk |
EAN-koodi | 8713439235074 |
Hintakehitys
Korkein hinta
57,95 €
Keskihinta
43,44 €
Alin hinta
28,59 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.