D-Link DWR-932, langaton 4G-reititin
D-Link DWR-932, langaton 4G-reititin osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 48,98 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Dwr-932Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 48,98 € | 54,97 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK DWR-932 MOBILE WI-FI 4G HOTSPOTNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 11 päivää | 53,77 € | 58,47 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWR-932 4G mobiilitukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 53,77 € | 58,67 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWR-932 WiFi-hotspot.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 56,88 € | 63,87 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
D-link DWR-932 Kannettava 4G-reititin ja modeemi N300Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 59,00 € | 59,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link DWR-932, kannettava langaton 4G/LTE reititin, microSIM, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – DWR-932, kanettava langaton 4G/LTE reititin, microSIM, mustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | saatavilla 3.5.2024 | 102,70 € | 107,60 € | Katso tuotetta ▸ |
48,98 €
53,77 €
56,88 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 59,00 €
59,00 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,80 €
59,90 €
Toimitusaika saatavilla 3.5.2024
Hinta toimituskuluineen 107,60 €
102,70 €
D-Link DWR-932, langaton 4G-reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link |
Mitat | |
Leveys | 65 mm |
Korkeus | 16 mm |
Syvyys | 105 mm |
Paino | 100 g |
Valmistajan tuotesivu | http://www.dlink.com/uk/en/products/dwr-932-4g-lte-mobile-wi-fi-hotspot-150-mbps |
WLAN | |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Salaus | |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
Modeemi | 4G |
EAN-koodi | 0790069391538 |
Hintakehitys
Korkein hinta
102,70 €
Keskihinta
62,14 €
Alin hinta
48,98 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.