Ubiquiti Unifi Dream Machine, langaton reititin
Ubiquiti Unifi Dream Machine, langaton reititin osastosta Langattomat reitittimet nyt edullisimmin kaupasta Scandinavian Photo hintaan 355,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Ubiquiti Dream MachineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 355,00 € | 358,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti Unifi Dream MachineNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 359,60 € | 359,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Dream Machine - Wireless router Wi-Fi 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 360 päivää | 371,46 € | 371,46 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Ubiquiti UniFi Dream Machine - Langaton ReititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 374,90 € | 374,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Ubiquiti Unifi Dream Machine Dual-band WiFi -reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 22 päivää | 392,99 € | 397,89 € | Katso tuotetta ▸ |
355,00 €
359,60 €
Toimitusaika 360 päivää
Hinta toimituskuluineen 371,46 €
371,46 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 374,90 €
374,90 €
Toimitusaika 22 päivää
Hinta toimituskuluineen 397,89 €
392,99 €
Ubiquiti Unifi Dream Machine, langaton reititin
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Ubiquiti, Ubiquiti Networks |
Mitat | |
Korkeus | 184 mm |
Leveys | 110 mm |
Syvyys | 110 mm |
WLAN | |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 4 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
WAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
VPN Pass-through | On |
EAN-koodi | 0817882025966 |
Hintakehitys
Korkein hinta
392,99 €
Keskihinta
370,79 €
Alin hinta
355,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.