D-Link DBA-1210P, langaton tukiasema
D-Link DBA-1210P, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 259,78 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
D-link Business Cloud Wave 2 Dba-1210pNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 259,78 € | 265,77 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-LINK – Nuclias DBA-1210P tukiasema, AC1300, Wave 2, 1 vuoden Nuclias Cloud -lisenssi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 260,65 € | 265,55 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Wireless AC1300 Wave2 Nuclias Access Point ( With 1 Year License)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 279,90 € | 284,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
D-Link Nuclias DBA-1210P tukiasema, AC1300, Wave 2, 1v Nuclias CloudNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 296,99 € | 303,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
259,78 €
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 265,55 €
260,65 €
Toimitusaika 3-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 284,80 €
279,90 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 303,98 €
296,99 €
D-Link DBA-1210P, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | D-Link |
Mitat | |
Syvyys | 28 mm |
Korkeus | 170 mm |
Leveys | 170 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
EAN-koodi | 0790069432699 |
Hintakehitys
Korkein hinta
296,99 €
Keskihinta
274,33 €
Alin hinta
259,78 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.