TP-Link AC1200 EAP225-OUTDOOR, langaton tukiasema
TP-Link AC1200 EAP225-OUTDOOR, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 87,99 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-LINK Omada EAP225 Dual-band -WiFi-tukiasema ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 87,99 € | 92,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link EAP225-Outdoor AC1200 Langaton MU-MIMO Gigabit-sisä-/ulkotilaan tarkoitettu päätepisteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 89,18 € | 96,17 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Omada EAP225 Outdoor, AC1200, Wi-Fi 5 -tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 95,90 € | 100,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link EAP225-Outdoor Dual-Band ulkotukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
99,90 € | 104,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tp-link Eap225 Outdoor Access PointNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 101,06 € | 107,05 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 92,89 €
87,99 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 96,17 €
89,18 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,80 €
95,90 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 104,80 €
99,90 €
101,06 €
TP-Link AC1200 EAP225-OUTDOOR, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Korkeus | 215 mm |
Leveys | 46 mm |
Syvyys | 27 mm |
Valmistajan tuotesivu | https://www.tp-link.com/lb/products/details/EAP225-Outdoor.html#specifications |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
Vahvistus (dBi) | 4 |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
Hintakehitys
Korkein hinta
101,06 €
Keskihinta
94,81 €
Alin hinta
87,99 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.