TP-Link CPE510, langaton tukiasema
TP-Link CPE510, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 58,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi Outdoor CPENäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 58,89 € | 65,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link CPE510 ulkotukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 64,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK CPE510 6-in-1 PoE -tukiasema ulkokäyttöönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 59,99 € | 64,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link cpe510 5ghz a/n300 wifi outdoor cpe 13dbiNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | yli 10 kpl varastossa | 68,99 € | 73,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
58,89 €
59,90 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 64,89 €
59,99 €
Toimitusaika yli 10 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 73,98 €
68,99 €
TP-Link CPE510, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link, All Ride |
Mitat | |
Syvyys | 79 mm |
Korkeus | 60 mm |
Leveys | 224 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.tp-link.fi/products/details/cat-37_CPE510.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
68,99 €
Keskihinta
61,94 €
Alin hinta
58,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.