TP-Link Deco M9 Plus (1-pack), langaton tukiasema
TP-Link Deco M9 Plus (1-pack), langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Dustin.fi hintaan 127,10 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Tp-link Deco M9 PlusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 127,10 € | 133,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Deco M9 Plus (1-pakkaus) AC2200 älykäs kotiverkon Mesh Wi-Fi -järjestelmä - Wireless router Wi-Fi 5Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 127,16 € | 127,16 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK Deco M9 Plus Tri-band WiFi -Mesh-reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 139,99 € | 144,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK – Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 1-pack, Powerline, Tri-band, white (Deco M9 Plus(1-pack))Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-5 päivää | 184,55 € | 189,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
TP-LINK DECO M9 PLUS AC2200 MESH WIFI UNIT (DECO-M9-PLUS(1-PACK))Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tilaustuote, 2-4 viikkoa | 185,50 € | 190,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link Deco M9 Plus, AC2200, Dual-Band, Wi-Fi 5 -Mesh-reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 194,90 € | 199,80 € | Katso tuotetta ▸ |
127,10 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 127,16 €
127,16 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 144,89 €
139,99 €
TP-LINK – Deco M9 Plus Mesh WiFi System, 1-pack, Powerline, Tri-band, white (Deco M9 Plus(1-pack))
Toimitusaika 2-5 päivää
Hinta toimituskuluineen 189,45 €
184,55 €
Toimitusaika tilaustuote, 2-4 viikkoa
Hinta toimituskuluineen 190,40 €
185,50 €
Toimitusaika 5-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 199,80 €
194,90 €
TP-Link Deco M9 Plus (1-pack), langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Korkeus | 64 mm |
Leveys | 144 mm |
Syvyys | 144 mm |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 2 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
QoS (Quality of Service) | On |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
Liitännät | USB |
EAN-koodi | 6935364089009, 6935364081553 |
Hintakehitys
Korkein hinta
194,90 €
Keskihinta
159,87 €
Alin hinta
127,10 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.