TP-Link EAP225, WLAN-tukiasema
TP-Link EAP225, WLAN-tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Multitronic hintaan 76,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
TP-Link Omada EAP225 Ceiling, AC1350, Wi-Fi 5 -tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 76,90 € | 81,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-Link EAP225 AC1350 Langaton MU-MIMO Gigabit-kattoasennettava päätepisteNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 79,58 € | 86,57 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK Omada EAP225 Dual-band -WiFi-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 79,99 € | 84,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
TP-LINK – Auranet EAP225, langaton 802.11ac-tukiasema, 1x RJ45, PoE, 2,4/5GHz, Cluster Mode, valk.Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 95,10 € | 100,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Tp-link Eap225 Dual Band Access PointNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 96,10 € | 102,09 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Tp-link eap225 ac1200 dual band wifi gb apNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3 kpl varastossa | 105,99 € | 110,98 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 81,80 €
76,90 €
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 86,57 €
79,58 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 84,89 €
79,99 €
TP-LINK – Auranet EAP225, langaton 802.11ac-tukiasema, 1x RJ45, PoE, 2,4/5GHz, Cluster Mode, valk.
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 100,00 €
95,10 €
96,10 €
Toimitusaika 3 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 110,98 €
105,99 €
TP-Link EAP225, WLAN-tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | TP-Link |
Mitat | |
Syvyys | 47,5 mm |
Korkeus | 180 mm |
Leveys | 180 mm |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Sisäinen antenni | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
PoE (Power over Ethernet) | On |
Salaus | |
WEP 128-bit | On |
WEP 64-bit | On |
WPA | On |
WPA2 | On |
MAC (Media Access Control) | On |
Valmistajan tuotesivu | http://www.tp-link.fi/products/details/cat-5692_EAP225.html |
Hintakehitys
Korkein hinta
105,99 €
Keskihinta
88,94 €
Alin hinta
76,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.