ZyXEL NWA110AX, langaton tukiasema
ZyXEL NWA110AX, langaton tukiasema osastosta Langattomat tukiasemat nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 194,89 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ZyXEL NWA110AX 802.11ax (WiFi 6) Dual-Radio PoE Access PointNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 8 päivää | 194,89 € | 194,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zyxel NWA110AX Wi-FI 6 Access Point -langaton reititinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-4 päivää | 200,90 € | 205,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zyxel nwa110ax, single pack 802.11ax ap incl power adaptor, eu and uk, unified ap, rohsNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 kpl varastossa | 208,99 € | 213,98 € | Katso tuotetta ▸ | ||
ZyXEL NWA110AX Dual-Radio PoE -WiFi6-tukiasemaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 229,99 € | 234,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Zyxel Nebula Nwa110ax Wifi 6 Access PointNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 238,70 € | 244,69 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Zyxel NWA110AX-EU0102F Tukiasema valkoinen, 1775 Mbit/sNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 6-7 päivää | 390,20 € | 392,19 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 8 päivää
Hinta toimituskuluineen 194,89 €
194,89 €
Toimitusaika 1-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 205,80 €
200,90 €
Toimitusaika 1 kpl varastossa
Hinta toimituskuluineen 213,98 €
208,99 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 234,89 €
229,99 €
238,70 €
Toimitusaika 6-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 392,19 €
390,20 €
ZyXEL NWA110AX, langaton tukiasema
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | ZyXEL |
Mitat | |
Leveys | 180 mm |
Korkeus | 39 mm |
Syvyys | 180 mm |
Paino | 453 g |
Virrankulutus | 17 W |
WLAN | |
IEEE 802.11b | On |
IEEE 802.11g | On |
IEEE 802.11n | On |
Sisäinen antenni | On |
IEEE 802.11a | On |
IEEE 802.11ac | On |
LAN-portit | |
Lukumäärä | 1 kpl |
Nopeus | 10/100/1000 |
PoE (Power over Ethernet) | On |
EAN-koodi | 4718937610259 |
Hintakehitys
Korkein hinta
390,20 €
Keskihinta
243,95 €
Alin hinta
194,89 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.