Arabia Mainio Sarastus, kulho 13 cm
Mainio Sarastus -astiat on suunniteltu Arabian omien asiantuntijoiden toimesta. Muotoilija ja Arabian muotoilupäällikkö Irina Viippola toimi astiaston pääsuunnittelijana.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Arabia - Mainio Sarastus Kulho 13 cm Valkoinen/MustaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 10,80 € | 17,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio-kulho, 13 cm, sarastusNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus -kulho ä˜ 13 cm Musta-valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 14,00 € | 19,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus Kulho 13 Cm - Aaamiaiskulhot Posliini Harmaa - 1025644Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
14,00 € | 20,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Arabia Mainio Sarastus -kulho, 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä torstai - maanantai | 15,95 € | 20,45 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Arabia Mainio Sarastus -kulho, 13 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 15,99 € | 20,89 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 17,70 €
10,80 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
14,00 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 19,90 €
14,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 20,00 €
14,00 €
Toimitusaika perillä torstai - maanantai
Hinta toimituskuluineen 20,45 €
15,95 €
15,99 €
Arabia Mainio Sarastus, kulho 13 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaMainio Sarastus -astiat on suunniteltu Arabian omien asiantuntijoiden toimesta. Muotoilija ja Arabian muotoilupäällikkö Irina Viippola toimi astiaston pääsuunnittelijana.
Valmistaja | Fiskars Group |
Valmistajan tuotesivu | http://arabia.fi/astiasarjat/mainio/kulho-13cm?color=1203 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,99 €
Keskihinta
14,12 €
Alin hinta
10,80 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.