Bitz Gastro Lautanen 21 cm Harmaa
Bitz Gastro Lautanen 21 cm Harmaa osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 9,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bitz - Lautanen Gastro 21 cm HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 9,00 € | 15,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gastro Lautanen Harmaa/Harmaa 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 9,99 € | 14,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bitz Bitz lautanen gastro ä˜ 21 cm HarmaaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 10,00 € | 15,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bitz Gastro-lautanen 21 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 15,00 € | 20,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 15,90 €
9,00 €
Toimitusaika 1 päivä
Hinta toimituskuluineen 14,89 €
9,99 €
10,00 €
15,00 €
Bitz Gastro Lautanen 21 cm Harmaa
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 5722008212586 |
Hintakehitys
Korkein hinta
15,00 €
Keskihinta
11,00 €
Alin hinta
9,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.