Bitz, tarjoiluvati 40 cm
Bitz, tarjoiluvati 40 cm osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta RoyalDesign.fi hintaan 47,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Bitz Bitz Lautanen ä˜40cm Musta/vihreä - Tarjoiluvadit Mix - 821188Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 47,00 € | 53,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bitz Vati, ä˜ 40 cm - musta/vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 47,90 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Bitz Bitz tarjoilulautanen ä˜ 40 cm musta Musta-vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 47,90 € | 53,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Gastro Vati 40 cm Svart / GrönNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 56,99 € | 56,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Bitz - Bitz Vati 40 cm Musta/VihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 64,70 € | 71,60 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 53,00 €
47,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,80 €
47,90 €
Toimitusaika 3-7 päivää
Hinta toimituskuluineen 53,80 €
47,90 €
56,99 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 71,60 €
64,70 €
Bitz, tarjoiluvati 40 cm
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Bitz |
Valmistajan tuotesivu | https://www.bitzshop.se/skaalar-fat/fat/serveringsfat/product/bitz-fat-dia--40-cm-svart-gron |
Hintakehitys
Korkein hinta
64,70 €
Keskihinta
52,90 €
Alin hinta
47,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.