Iittala Teema, kulho 30 cm / 2,5 l
Iittala Teema, kulho 30 cm / 2,5 l osastosta Lautaset, kulhot ja tarjoiluastiat nyt edullisimmin kaupasta Cervera.fi hintaan 41,66 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
iittala - Teema Kulho 2,5 L ValkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 41,66 € | 48,56 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Teema-kulhoNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 43,00 € | 48,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Teema tarjoilukulho 2,5 l valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-7 päivää | 43,00 € | 48,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Teema Kulho - Tarjoiluvadit Posliini Valkoinen - 1005931Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
43,00 € | 49,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Iittala Teema -kulho, 30 cm, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 49,99 € | 54,89 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Iittala Teema-kulho 30 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 62,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 48,56 €
41,66 €
43,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 49,00 €
43,00 €
49,99 €
62,90 €
Iittala Teema, kulho 30 cm / 2,5 l
Ilmoita virheellisestä tiedostaValmistaja | Iittala |
EAN-koodi | 6411800164634, 6411800073066 |
Hintakehitys
Korkein hinta
62,90 €
Keskihinta
47,26 €
Alin hinta
41,66 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.