Braun PurEase HT3010, leivänpaahdin
Braun PurEase HT3010, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 49,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Braun PurEase HT 3010 leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
49,90 € | 54,70 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BRAUN PurEase HT3010WH LEIVÄNPAAHDIN VALKOINENNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
BRAUN PurEase HT3010BK LEIVÄNPAAHDIN MUSTANäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 49,90 € | 54,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun HT3010WH PurEase Leivänpaahdin valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 49,95 € | 54,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Leivänpaahdin PurEase HT3010 WHNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 50,22 € | 57,21 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Braun Leivänpaahdin PurEase HT3010 BKNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 10 päivää | 61,09 € | 68,08 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Braun Purease-leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 7 päivää | 59,90 € | ? | Katso tuotetta ▸ |
49,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,80 €
49,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,80 €
49,90 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 54,90 €
49,95 €
50,22 €
Toimitusaika 10 päivää
Hinta toimituskuluineen 68,08 €
61,09 €
59,90 €
Braun PurEase HT3010, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 000 W |
Valmistaja | Braun |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 15 cm |
Korkeus | 20 cm |
Syvyys | 23 cm |
Paino | 2 kg |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
61,09 €
Keskihinta
52,98 €
Alin hinta
49,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.