Philips HD2581/00, leivänpaahdin
Philips HD2581/00, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Proshop hintaan 27,44 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Philips Leivänpaahdin HD2581/00 PäivittäiskokoelmaNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5 päivää | 27,44 € | 34,43 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HD2581/00 leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 29,00 € | 34,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips Daily Collection Toaster HD2581/00 leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
29,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
PHILIPS DAILY COLLECTION TOASTER LEIVä„NPAAHDIN (HD2581/00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 33,70 € | 38,60 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Philips - Toaster with home baking attachment White (HD2581/00)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2-3 päivää | 34,95 € | 38,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Philips HD2581/00Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-5 päivää | 35,00 € | 38,00 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Leivänpaahdin HD2581, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
59,90 € | 65,10 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,43 €
27,44 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 34,90 €
29,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 34,80 €
29,90 €
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,60 €
33,70 €
Toimitusaika 2-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 38,90 €
34,95 €
35,00 €
59,90 €
Philips HD2581/00, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaEAN-koodi | 8710103800347, 18710103800344, 8710103862291 |
Valmistaja | Philips |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Takuu | 2 vuotta |
Hintakehitys
Korkein hinta
59,90 €
Keskihinta
35,70 €
Alin hinta
27,44 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.