Smeg TSF01PGEU, leivänpaahdin
Smeg TSF01PGEU, leivänpaahdin osastosta Leivänpaahtimet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 169,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
SMEG TSF01PGEU LEIVÄNPAAHDIN PASTELLIN VIHREÄNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg leivänpaahdin TSF01PBEU (pastellin sininen)Näytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF01PGEU -leivänpaahdin, pastellin vihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF01 kahden viipaleen leivänpaahdinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
169,00 € | 173,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Smeg TSF01PGEU 2-viipaleen Leivänpaahdin, mintunvihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2–7 päivää | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF01PBEU 2-viipaleen Leivänpaahdin, pastellinsininenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 169,00 € | 173,95 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Smeg TSF03PGEU 4-viipaleen Leivänpaahdin mintunvihreäNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 229,00 € | 233,95 € | Katso tuotetta ▸ |
Toimitusaika 1-3 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika 2 - 5 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika 0-2 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika
Hinta toimituskuluineen 173,90 €
169,00 €
Toimitusaika 2–7 päivää
Hinta toimituskuluineen 173,95 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 173,95 €
169,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 233,95 €
229,00 €
Smeg TSF01PGEU, leivänpaahdin
Ilmoita virheellisestä tiedostaTeho | 1 500 W |
Valmistaja | Smeg, Velbon |
Paahdettavia viipaleita | 2 kpl |
Mitat | |
Leveys | 39 cm |
Korkeus | 22 cm |
Syvyys | 21 cm |
Paino | 3 kg |
Lämpötilansäätö | On |
Irroitettava murutarjotin | On |
Non-stick pinnoite | On |
Merkkivalo | On |
Syöttöpainin | On |
Lämpöeristetty ulkopinta | On |
Takuu | 2 vuotta |
EAN-koodi | 8017709189099, 8017709189013, 8017709186968, 8017709189136, 8017709263386, 8017709231057, 8017709227494, 8017709292027, 8017709187002 |
Hintakehitys
Korkein hinta
229,00 €
Keskihinta
177,57 €
Alin hinta
169,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.