Upo UEC5A20W, keraaminen liesi
Upo UEC5A20W, keraaminen liesi osastosta Liedet nyt edullisimmin kaupasta Verkkokauppa.com hintaan 349,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Upo UEC5A20W -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 0-2 päivää | 349,00 € | 398,99 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Upo 50cm leveä keraaminen lattialiesi UEC5A20W valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 449,00 € | 518 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Upo UEC5A20W -keraaminen liesi, valkoinenNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | perillä maanantai - keskiviikko | 449,95 € | 500 € | Katso tuotetta ▸ | ||
UPO liesi UEC5A20WNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 2 - 5 päivää | 449,95 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
UPO UEC5A20W KERAAMINEN LIESINäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 479,00 € | 524 € | Katso tuotetta ▸ |
349,00 €
Toimitusaika tarkista saatavuus
Hinta toimituskuluineen 518 €
449,00 €
Toimitusaika perillä maanantai - keskiviikko
Hinta toimituskuluineen 500 €
449,95 €
479,00 €
Upo UEC5A20W, keraaminen liesi
Ilmoita virheellisestä tiedostaLiesitaso | Keraaminen |
Valmistaja | Upo |
Uuni | 74 l |
Mitat | 49,7 |
Väri | Valkoinen |
EAN-koodi | 3838782649448 |
Hintakehitys
Korkein hinta
479,00 €
Keskihinta
435,38 €
Alin hinta
349,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.