Electrolux LFT429X, liesituuletin
Electrolux LFT429X, liesituuletin osastosta Liesituulettimet nyt edullisimmin kaupasta Euronics Verkkokauppa hintaan 429,00 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
ELECTROLUX LFT429X LIESITUULETINNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 429,00 € | 473,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux LFT429X -liesituuletin, teräs, 90 cmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 9 päivää | 499 € | 506 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux liesituuletin LFT429XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | tarkista saatavuus | 500 € | 544 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Electrolux 600-sarja ExtractionTech 90 cm LFT429XNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 529 € | ? | Katso tuotetta ▸ | ||
|
429,00 €
499 €
500 €
529 €
Electrolux LFT429X, liesituuletin
Ilmoita virheellisestä tiedostaMitat | |
Leveys | 90 cm |
Korkeus | 68 cm |
Syvyys | 45 cm |
Valmistaja | Electrolux |
Ominaisuudet | |
Maksimi ilmanvirtaus | 600 m^3 / h |
Äänenvoimakkuus | 68 db |
Valaisimet | 2 kpl |
Takuu | 2 vuotta |
EAN-koodi | 7332543674015 |
Hintakehitys
Korkein hinta
529 €
Keskihinta
489,24 €
Alin hinta
429,00 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.