UV-suodin 49mm
UV-suodin 49mm osastosta Linssit ja suotimet nyt edullisimmin kaupasta Huvipiste hintaan 11,90 euroa.
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Walimex UV-Suodin 49mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-2 päivää | 11,90 € | 13,40 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya HMC UV(0) - 52 mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 13,49 € | 20,48 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya Skylight 1BNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 7 päivää | 18,89 € | 25,88 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Hoya HMC 49mm UV-suodinNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ |
|
17,90 € | 22,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
HOYA 1 B HMC 49mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 5-7 päivää | 21,90 € | 26,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
|
|
Benro UV-suodin 49mm PD WMCNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 26,00 € | 29,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
NiSi UV-suodin Pro Nano HUC 49mmNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 3-4 päivää | 47,00 € | 50,90 € | Katso tuotetta ▸ |
11,90 €
13,49 €
Toimitusaika 7 päivää
Hinta toimituskuluineen 25,88 €
18,89 €
17,90 €
21,90 €
26,00 €
Toimitusaika 3-4 päivää
Hinta toimituskuluineen 50,90 €
47,00 €
UV-suodin 49mm
Ilmoita virheellisestä tiedostaHalkaisija | 49 mm |
Ominaisuudet | |
UV | On |
Polarisaatio | Ei |
Pyöröpolarisaatio | Ei |
White Balance | Ei |
Digitaali | Ei |
Suoja | Ei |
DMC | Ei |
HD | Ei |
HMC | Ei |
MRC | On |
DHG | On |
EAN-koodi | 0024066018403, 4012240702015, 0024066493033, 0024066051332, 4961607234969, 4012240008582, 4961607119327, 4007249706492, 4014230223494, 4014230222497, 0024066016218, 4012240006687, 4961607149546, 4961607149980, 4961607349953, 5712505099681, 0815361016283, 4897045107124, 4961607049785, 6931747323326, 4049298157160, 0024066067173, 4897045109517, 6971634244587, 0085126930639, 4007249700490 |
Valmistaja | Kenko, Tokina, Hoya, Dörr, Hama, Cokin, Leica, CamLink, Sigma, Polaroid, Benro |
Hintakehitys
Korkein hinta
47,00 €
Keskihinta
22,44 €
Alin hinta
11,90 €
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.