Barebells Protein Bar, 55 g
Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus!, Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus!, Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria.
Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus!, Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus!, Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus! Fantastiset maut! Täyteläinen ja pehmeä koostumus 20 g proteiinia patukkaa kohden Enintään 208 kcal energiaa ja alle 2 g sokeria patukkaa kohden Valitse useiden herkullisten makujen joukosta! Annostus: Nauti Barebells Protein Bar harjoittelun jälkeen tai milloin tahansa kun haluat proteiinirikkaan välipalan. Tietoa: Tätä tuotetta ei tule käyttää vaihtoehtona monipuoliselle ruokavaliolle. Säilytettävä pienten lasten ulottumattomissa. Pidä mielessä monipuolisen ja tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntyylin tärkeys., Barebells Protein Bar är en supergod proteinbar i en mjuk och smaskig konsistens - med 20 gram protein och mindre än 2 gram socker! Vähemmän...
Edullisimmat kaupat
Kauppa | Vaihtoehdot | Toimitusaika | Hinta | Toimitettuna | ||
---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Barebells Protein Bar Caramel Cashew 55 grNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 2,69 € | 7,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Barebells Protein Bar White Chocolate Almond 55 grNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 2,69 € | 7,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55 grNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1 päivä | 2,69 € | 7,59 € | Katso tuotetta ▸ | ||
Barebells Protein Bar 55 gNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 3,00 € | 8,90 € | Katso tuotetta ▸ | ||
12 x Barebells Protein Bar 55 g White Chocolate AlmondNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 28,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
12 x Barebells Protein Bar 55 g Cookies & CreamNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 28,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ | ||
12 x Barebells Protein Bar 55 g Caramel and CashewNäytä vaihtoehdot ▾Näytä vähemmän ▴ | 1-3 päivää | 28,90 € | 34,80 € | Katso tuotetta ▸ |
Barebells Protein Bar, 55 g
Ilmoita virheellisestä tiedostaBarebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus!, Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus!, Barebells Protein Bar – Superhyvänmakuinen patukka, joka sisältää täydet 20 g proteiinia ja alle 2 g sokeria. Pehmeä ja täyteläinen koostumus! Fantastiset maut! Täyteläinen ja pehmeä koostumus 20 g proteiinia patukkaa kohden Enintään 208 kcal energiaa ja alle 2 g sokeria patukkaa kohden Valitse useiden herkullisten makujen joukosta! Annostus: Nauti Barebells Protein Bar harjoittelun jälkeen tai milloin tahansa kun haluat proteiinirikkaan välipalan. Tietoa: Tätä tuotetta ei tule käyttää vaihtoehtona monipuoliselle ruokavaliolle. Säilytettävä pienten lasten ulottumattomissa. Pidä mielessä monipuolisen ja tasapainoisen ruokavalion ja terveellisen elämäntyylin tärkeys., Barebells Protein Bar är en supergod proteinbar i en mjuk och smaskig konsistens - med 20 gram protein och mindre än 2 gram socker!
EAN-koodi | 2200034920178, 2200034920154, 2200034920161 |
Hintakehitys
Odota hetki... Ladataan hintagraafia.